Haber Detayı
16 Haziran 2016 - Perşembe 15:52 Bu haber 1322 kez okundu
 
Göl Der üyeleri bir araya geldi
Göltepesi Kalkınma ve Dayanışma Derneği (Göl Der) Başkanı Hüsamettin Korkutata ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Köy Camisinin altında bulunan taziye evinde köylülerle bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
Göl Der üyeleri bir araya geldi

Köylülerin yoğun katılım sağladığı istişare toplantısında konuşan Göltepesi Kalkınma ve Dayanışma Derneği (Göl Der) Başkanı Hüsamettin Korkutata, köyün sorunları çözmek için fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, “Köylülerimizle bir araya gelerek sorunlarımızı tespit edip çözümüne yönelik olarak bir takım adımlar atacağız. Dernek olarak köyümüzle ilgili bir kaç projemiz var. Önceliğimizin köyümüze hizmet verecek kalıcı bir tesisin inşasıdır. Yemekhane, Kur’an Kursu ve köylülerin faydalanacağı bir tesis yapmayı kararlaştırdık. İçme suyu sorunu ile çöp sorunun ortadan kaldırılması için girişimlerimiz oldu. Dernek olarak köylülerimize hizmet temel görevimiz” dedi

Çanlılar Dernek çatısı altında sorunlarını çözüyor

Göl Der Yönetim Kurulu Üyeleri Veysi Zengin ve Yılmaz Küçüköner, yapılacak çalışmalar hakkında sunum yaptılar. Köylülerin fikirlerinin tek tek sorulduğu toplantıda görüş belirten katılımcıların öneri ve talepleri ve dernek çalışmaları birleştirilerek alınan kararların gerçekleşmesi için bir komite kurulmasına karar verildi. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda köylüler dernek yönetimine teşekkür ederken, Göl Der Başkanı Korkutata ise, toplantıya katılan köylülere ve il dışında olup derneğe destek vereceklerini açıklayan köylü ve Bingöllülere teşekkür etti.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Göl, Der, üyeleri, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı